Krajobraz po bitwie [Podcast #18]

Hola culers!
Witamy was bardzo serdecznie w 18 odcinku naszego podcastu 9CAMPNOU.
Tym razem poruszymy sobie przede wszystkim temat sobotniego meczu Barçy z Realem zakończony porażką Blaugrany 1-3. Chociaż od el clásico minęły już 2 dni to zobaczycie, że u nas emocje nie do końca opadły i nie mówimy tu tylko o piłkarzach ale też sędziach. Michał tak się rozkręcił że poświęcił im najdłuższy w historii podcastu 9CAMPNOU aż 8 minutowy monolog. Zaczyna się on w 11 minucie odcinka, także żeby nie było że nie ostrzegałem.
Oprócz tego porozmawiamy sobie na temat wywiadu bomby, którego udzielił tym razem nie Messi, a Gerard Pique i wspomnimy o środowym meczu Ligi Mistrzów z Juventusem.

Zapraszamy do słuchania i subskrybowania! Jesteśmy też na Apple PodcastSpotifyGoogle Podcast i Soundcloud! Po zapisaniu się nigdy już nie przegapisz nowego odcinka.